„ANTYMINA – nie daj się wysterować na minę”

3W dniu 26.03.2015 roku  Zespole Szkół Ogólnokształcących w Wydminach  dzięki  wsparciu dyrektor szkoły pani  Elizie Szwed oraz nauczycielom i pracownikom szkoły, młodzież z  Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcącego mogła  uczestniczyć w programie artystycznym o tematyce profilaktyki uzależnień: „ANTYMINA –    nie daj się wysterowaćm na minę”, który przeprowadzili członkowie zespołu hiphopowego KOLAH/POISON. Raper Mirosław Kolczyk – „Kola”  wraz ze swoim zespołem zaprezentował kilka swoich muzycznych kawałków. Ale nie sam rap był tu ważny, ważne było wysłuchanie kilku historii z życia rapera.i jego przyjaciół. To właśnie przekaz zawarty w opowiadaniach był kluczowym elementem spotkania z młodzieżą. Całość zarówno wypowiedzi jak i rapu można uznać za wskazówki, które pokazują” jak nie wpakować się na minę” i nie wpaść w sidła uzależniania co robić w  życiu, aby przeżyć je z dala od świata narkotyków i innych używek. Na koniec wszyscy uczestnicy wzięli udział we Freestyle polegającym na „podrzucaniu” pomysłów do rapowania.

Zespół KOLAH/POISON gościł w Wydminach na zaproszenie Gminnej Komisji Rozwiązywania  Problemów Alkoholowych i Zapobiegania Narkomanii oraz funkcjonariuszy Policji w Giżycku sierżanta sztabowego Daniela Romańczyka i sierżanta sztabowego  Karola Romanowicza.

[su_custom_gallery source=”media: 1094,1095,1096,1097″ limit=”100″ link=”lightbox” title=”never”]

Ten wpis został opublikowany w kategorii Wyniki I etapu naboru na wolne stanowisko urzędnicze – Psycholog dziecięcy. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.