KONKURS LADY D. IM. KRYSTYNY BOCHENEK

Oddział Warmisko- Mazurskiego Państwowego Funduszu Osób Niepełnosprawnych w Olsztynie serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w Konkursie „Lady D. im. Krystyny Bochenek”.

Ponownie informujemy, iż Parlamentarna Grupa Kobiet od 2002 roku jest organizatorem KONKURSU „LADY D” (Lady Disabled) im. Krystyny Bochenek. Konkurs zorganizowano z inicjatywy obecnego Europosła Marka Plury.

Celem konkursu jest wyróżnienie wyjątkowych, aktywnych kobiet, które mimo niepełnosprawności wykorzystują cały swój potencjał, aby być aktywnymi przedstawicielkami naszego społeczeństwa. Promuje kobiety, które odnoszą sukcesy w pracy społecznej, na niwie artystycznej oraz w dziedzinie sportu.

Organizatorem konkursu na etapie wojewódzkim w roku 2015 jest Warmińsko – Mazurski Oddział PFRON w Olsztynie. Konkurs zakończony będzie uroczystą galą, która odbędzie się 8 września 2015 roku w Olsztynie.

Kolejnym, finałowym etapem, będzie konkurs krajowy. Gala z udziałem parlamentarzystów oraz laureatek wyłonionych w etapie wojewódzkim odbędzie się 23 września 2015 roku w Warszawie.

Regulamin konkursu: Regulamin_Konkursu_Lady_D_W-M.pdf

Formularz zgłoszeniowy: Formularz_zgłoszeniowy_do_Konkursu_Lady_D_W-M.pdf

Ten wpis został opublikowany w kategorii Wyniki I etapu naboru na wolne stanowisko urzędnicze – Psycholog dziecięcy. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.