,,Przedsiębiorczość społeczna bez tajemnic – abc przedsiębiorczości społecznej” – szkolenie

Ośrodek Wspierania  Inicjatyw Ekonomii Społeczne prowadzony przez Stowarzyszenie Adelfi z siedzibą w Ełku w dn. 16-17.10.2014r. organizuje szkolenie pt: ,,Przedsiębiorczość społeczna bez tajemnic – abc przedsiębiorczości społecznej”. Szkolenie odbędzie się w Węgorzewie w Hotelu Ognisty Ptak. Skierowane jest do osób bezrobotnych, uczestników CIS, osób korzystających z pomocy MOPS, GOPS, PCPR oraz osób zagrożonych wykluczeniem społecznym. Szkolenie, materiały dla uczestników, jak również nocleg i wyżywienie jest bezpłatne. Zwracamy również koszty podróży, po dołączeniu biletów komunikacji publicznej, lub wydruku ze strony internetowej przewoźnika, zawierającego datę i cenę biletu. Osoby zainteresowane serdecznie zapraszam do uczestnictwa .

W załączeniu program szkolenia, oraz dokumenty potrzebne do zgłoszenia. Zgłoszenie i deklarację uczestnika należy dostarczyć do biura stowarzyszenia, lub wysłać pocztą na adres: 19-300 Ełk ul. Dąbrowskie 10 lok 2U, lub wysłać wypełnione i podpisane skany na adres: tadeusz.penkiewicz@adelfi.pl.

Chciałbym poinformować również, że w dniu 18-19.10.2014r. w Gołdapi w Zajeździe Pod Piękną Górą organizujemy szkolenie skierowane do organizacji pozarządowych (stowarzyszenia, fundacje, spółdzielnie socjalne) oraz pracowników JST wspierających ekonomię społeczną (MOPS, GOPS, PCPR, PUP, CIS). Temat szkolenia: ,,Ekonomia społeczna- motorem rozwoju wsi”. Szkolenie, materiały, nocleg i wyżywienie jest bezpłatne.

Nie zwracamy kosztów dojazdu. Jeśli będą państwo zainteresowani uczestnictwem w tym szkoleniu, to proszę o kontakt tel. 504025780 lub w/w adres e-mail.

Załączniki na szkolenie ,,Przedsiębiorczość społeczna bez tajemnic – abc przedsiębiorczości społecznej”:

Deklaracja uczestnictwa osoby w projekcie
Formularz zgłoszeniowy
Program szkolenia

 Tadeusz Penkiewicz
Specjalista ds. szkoleń

Stowarzyszenie Adelfi
Ośrodek Wspierania Inicjatyw Ekonomii Społecznej w Ełku

Ten wpis został opublikowany w kategorii Wyniki I etapu naboru na wolne stanowisko urzędnicze – Psycholog dziecięcy. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.