WYPŁATA ZASIŁKÓW W GOPS WYDMINY

Szanowni Państwo

w związku z wprowadzeniem w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Wydminach działań organizacyjnych związanych z występowaniem wirusa COVID – 19 w Polsce, wypłata zasiłków zostanie przyspieszona i rozłożona na dwa dni.

Osoby, które posiadają numery kont znane tut. Ośrodkowi, pieniądze otrzymają na rachunek bankowy, wyłącznie do odbioru w bankomacie. W związku z tym zwracamy się z prośbą, aby te osoby nie stały w kolejce do banku.

Ponadto informujemy, że wypłaty w WMBS w Wydminach będą realizowane od godz. 10.00 do godz. 13.00 – w pomieszczeniu banku będą mogły przebywać jednocześnie dwie osoby.

W dniu 19.03.2020 rok, wypłaty otrzymają osoby o nazwiskach zaczynających się od A do Ł.

W dniu 20.03.2020 rok, wypłaty otrzymają osoby o nazwiskach zaczynających się od M do Ż.

Z uwagi na trwający wzmożony okres zachorowań na grypę oraz pojawienie się na terytorium RP koronawirusa zwracamy się do Państwa z prośbą o ograniczenie wizyt w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej. Proszę nie zgłaszać się po odbiór decyzji do tut. Ośrodka, ponieważ zostały wysłane pocztą.

Zdjęcie

KOMUNIKAT POMOC PSYCHOLOGICZNA PRZEZ TELEFON

Szanowni Państwo,

Uruchamiamy nową formę kontaktów psychologów z klientem, a mianowicie, będą prowadzone konsultacje telefoniczne pod numerem 87/421 00 19 wewnętrzny 213 w Punkcie Konsultacyjnym. Wszystkie osoby potrzebujące wsparcia bardzo prosimy kontaktować się z konsultantem w celu umówienia rozmowy/konsultacji.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Ogłoszenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.