PODANIE DO GOPSu

Szanowni Państwo,

W trosce o zdrowie klientów i pracowników Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Wydminach oraz stosując się do zapisów § 24 Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 9 października 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii (Dz. U. poz. 1758, 1797, 1829, 1871 i 1917) wprowadza się następujące ograniczenia działalności GOPSu:

  1. Ograniczona zostaje bezpośrednia obsługa klientów GOPSu.
  2. W korytarzu GOPSu (parter) wystawiono urnę, do której można wrzucać dokumenty (wnioski) lub wysyłać pocztą tradycyjną – listownie na adres: Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej pl. Rynek 1/4, 11-510 Wydminy. Dokumenty będą opatrzone faktyczną datą wpływu.
  3. Kontakt z pracownikami GOPSu jest możliwy przede wszystkim elektronicznie gops@wydminy.pl lub telefonicznie tel. 87 421 01 15 .
  4. Pracownicy urzędu przyjmować będą klientów bezpośrednio tylko w wyjątkowych sytuacjach, po wcześniejszym telefonicznym umówieniu wizyty tel. 87 421 01 15. W pozostałych sprawach obsługa odbywać się będzie za pośrednictwem poczty elektronicznej gops@wydminy.pl lub platformy e-PUAP.

U W A G A !!! Bardzo prosimy, aby na każdym podaniu lub wniosku był podany aktualny numer telefonu, ponieważ pracownicy socjalni będą kontaktować się z Państwem telefonicznie w celu przeprowadzenia wywiadu środowiskowego. Aby sprawa mogła zostać zrealizowana w ustawowym czasie, bardzo prosimy o składanie podań najpóźniej do dnia 15 każdego miesiąca.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Ogłoszenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.