Z okazji odejścia na emeryturę…

Szanowna Pani
Stanisława Niewiarowska

W imieniu swoim oraz wszystkich pracowników Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Wydminach mam zaszczyt podziękować Pani za długoletnią pracę zawodową.

Chwile takie jak ta powodują zwykle, że staramy się dokonać bilansu, podsumowania. Chciałbym, by podsumowując swoją karierę zawodową wzięła Pani pod uwagę oprócz ciężkiej pracy, jubileuszy, awansów, chwil radosnych i smutnych również inne czynniki. Jednym z nich jest wdzięczność wszystkich tych, którym pomagała Pani służąc swoją wiedzą i doświadczeniem przez ponad trzy dekady.

Przeżyła Pani wspólnie z tut. Ośrodkiem wiele ciekawych momentów i zawirowań. Mamy za sobą wspaniałe czasy i trudne chwile. Zmieniały się strategie, koncepcje i cele. Dla Pani, niezależnie od tego co działo się dookoła, zawsze najważniejsza była podstawowa zasada, a mianowicie uczciwość w pracy.

Dziękuję za te piękne lata, poświęcenie i oddanie, lojalność oraz trud włożony w pracę w naszym Ośrodku. Wyrażam także nadzieję, że nie zapomni Pani o nas i podobnie jak my wszyscy, będzie dobrze wspominać spędzone tutaj chwile.

Życząc samych pogodnych i radosnych chwil, pozostaję z wyrazami szacunku

Kierownik i pracownicy
Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej Wydminy

[su_custom_gallery source=”media: 1380,1381,1382,1383,1384″ limit=”100″ link=”lightbox” title=”never”]

Ten wpis został opublikowany w kategorii Wyniki I etapu naboru na wolne stanowisko urzędnicze – Psycholog dziecięcy. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.